Nowoczesne tablice reklamowe – efektywna reklama Twojej marki

0
130
Reklama zewnętrzna

Tablice reklamowe są szansą na pozyskanie nowych klientów. Ten rodzaj reklamy cechuje się wysoką skutecznością, daje dużą możliwość na zdobycie nowych klientów oraz wzrost znaczenia i rozpoznawalności marki.

Tablice reklamowe to jedna z nowoczesnych form reklamy zewnętrznej, która pozwala na dotarcie do większej liczby odbiorców. W dzisiejszych czasach odpowiednia reklama i marketing są niezwykle ważne, dlatego skuteczna promocja to gwarancja nie tylko sukcesu naszej firmy, ale również jej dalszego istnienia na rynku. Podpowiadamy jakie korzyści niesie za sobą wynajęcie tablicy reklamowej we współpracy ze sprawdzoną agencją reklamową.

Co to są tablice reklamowe? Rodzaje tablic reklamowych

Tablice reklamowe to są reklamy zewnętrzne, najczęściej bilboardy i vinylboardy, które zapewniają skuteczną promocję Twojej marki. Te specjalnie dedykowane powierzchnie reklamowe umieszczone w miastach i przy ruchliwych drogach ściągają zainteresowanie przechodniów oraz przemieszczających się kierowców. Dzięki temu nasza reklama dociera do dużej liczby odbiorców, co przekłada się na liczbę potencjalnych nowych klientów.

Reklama citylight

Tablice reklamowe https://www.znajdzreklame.pl/tablice-reklamowe to przede wszystkim bilboardy oraz vinyboardy.

Ile kosztują tablice reklamowe?

Bilboardy to ten rodzaj tablicy reklamowej, który cechuje duży rozmiar. Jest to jednocześnie bardzo tradycyjna, popularna i jedna z najskuteczniejszych form reklamy outdoorowej. Największe atutybilboardów to lokalizacja, stała ekspozycja oraz przyciągający wzrok komunikat. Duże, dobrze oświetlone tablice na budynkach lub dedykowanych konstrukcjach, w miejscach o dużym natężeniu ruchu to gotowy i bezpieczny przepis na sukces Twojej marki. Koszt bilboardu o powierzchni 12m2 w stolicy to 590 zł – 1190 zł za miesiąc, natomiast przy powierzchni 18m2 1200 zł – 3990 zł za miesiąc.

Vinylboardy to tablice reklamowe znacznie mniejszego formatu. Ich kompaktowe rozmiary pozwalają więc na montaż w miejscach, w których nie da się umieścić większej reklamy. Często w mniejszych miasteczkach to właśnie vinyboardy są jedyną dostępną formą reklamy na tablicach. Koszt vinylboardu to przeciętnie 600-800 zł za miesiąc.

ZnajdzReklame.pl – oferta marki

Na stronie znajdzreklame.pl znajdziesz szczegółowe opisy poszczególnych rodzajów reklam i kampanii reklamowych – tablic reklamowych, reklam tradycyjnych, nowoczesnych, wielkoformatowych i wiele innych – dzięki czemu nie kupujesz kota w worku. Ponadto, firma zapewni fachową pomoc na całym etapie trwania kampanii – od projektu i wyceny, poprzez działania prowadzone w ramach promocji, po raport z wynikami kampanii. Oznacza to, że otrzymujesz profesjonalne wsparcie i pomoc na każdym etapie współpracy, a także ocenę skuteczności kampanii po jej zakończeniu. To, co wyróżnia ofertę ZnajdzReklame.pl https://www.znajdzreklame.pl na tle innych tego typu firm to szeroka oferta reklamowa, a także bezpłatna wycena, co pozwala Ci bez stresu oszacować czy stać Cię na konkretną kampanię reklamową.

Warto zaznaczyć, że marka posiada ponad 30.000 powierzchni reklamowych w ponad 500 miastach w kraju. Dzięki temu możemy wybrać reklamę w dowolnym mieście lub zaplanować ogólnopolską kampanię reklamową – możliwości jest bardzo dużo!

Reklamy zewnętrzne wiele

Zalety tablic reklamowych

Tablica reklamowa w dużym mieście pozwala na dotarcie do największej ilości odbiorców, gdyż to właśnie takie miasta liczą sobie najwięcej mieszkańców. Ponadto, jest to często cel wizyt, wycieczek i podróży wielu Polaków. Umieszczenie tablicy reklamowej przy jednej z ulic w centrum miasta dużego miasta lub obwodnicy, czy też na poszczególnych budynkach to skuteczna promocja Twojej marki.

Dlaczego warto postawić na tablice reklamowe?

1) Takiej reklamy nikt nie zdejmie ani nie zablokuje, co może mieć miejsce w przypadku np. reklamy w TV czy w sieci.
2) Z uwagi na rozmiar, dobrą ekspozycję oraz oświetlenie bilboardu aż 55% przechodniów zwróci na niego swoją uwagę.
3) Dobrze zaplanowany i zaprojektowany bilboard to aż 80% szans na zapamiętanie Twojej reklamy. Wzrasta rozpoznawalność marki i liczba potencjalnych nowych klientów.

Skorzystaj z oferty sprawdzonej agencji reklamowej i zaprojektuj kampanię na tablicach reklamowych już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here