Gigaom.pl – dostępne artykuły i ich charakterystyka

0
117
Czujniki optyczne

Gigaom.pl to sklep internetowy z automatyką przemysłową. Artykuły Gigaom wyróżniają się świetną jakością, pochodzą od znanych i cenionych producentów. Wśród nich są przekaźniki bezpieczeństwa i kurtyny bezpieczeństwa. Koniecznie dowiedz się więcej.

Gigaom.pl to znany i ceniony sklep internetowy, ktory zajmuje się dystrybucją komponentów automatyki przemysłowej. Firma powstała w 2009 roku i już od samego początku stawiała na rozwiązania e-commerce, przewidując, że sprzedaż internetowa to przyszłość. Jak się okazało, założyciele Giagom mieli rację – teraz jest to jeden z największych sklepów internetowych tego typu.

Artykuły Gigaom to sprzęt najlepszej jakości pochodzący od znanych światowych producentów. Wśród dostępnych urządzeń są: czujniki indukcyjne, czujniki pojemnościowe, czujniki ultradźwiękowe, czujniki magneto-indukcyjne, czujniki fotoelektryczne, czujniki laserowe, systemy bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, sterowniki PLC SIMATIC, aparatura niskiego napięcia, przemienniki częstotliwości, systemy złącz, impulsowe zasilacze modułowe oraz do montażu na szynę DIN, złączki szynowe, zasilacze oraz switche przemysłowe i wiele innych. Giagom oferuje artykuły od takich producentów jak m.in.: SICK, TURCK, Banner Engineering, Escha, Siemens, Mean Well, Pilz, Weidmuller, Schneider Electric.

Co bardzo ważne, firma Gigaom otrzymała od międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode D&B Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę wiarygodności płatniczej, co świadczy o tym, że firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, systematycznie realizuje zobowiązania i ryzyko transakcji z nią jest naprawdę minimalne. Warto kupować w Gigaom!

Urządzenia Gigaom są różnorodne, wśród nich są przekaźniki bezpieczeństwa i systemy bezpieczeństwa – wszystkie niezbędne informacje znajdują się poniżej.

Czujniki optyczne

Przekaźniki bezpieczeństwa Gigaom

Przekaźniki bezpieczeństwa wykorzystywany jest do monitorowania różnych funkcji bezpieczeństwa (wyłączniki awaryjne, kurtyny świetlne, drzwi ochronne, maty bezpieczeństwa itp.). Innymi słowy służą do zapewnienia odłączenia zasilania od elementów wykonawczych, gdy jest to konieczne, czyli gdy występuje sytuacja zagrożenia.

W sklepie Gigaom można znaleźć przekaźniki bezpieczeństwa najwyższej jakości. To uniwersalne urządzenia monitorujące o wysokich parametrach technicznych. Sklep gigaom.pl oferuje urządzenia najnowszej generacji, które można zastosować w zamkach bezpieczeństwa, w monitorowaniu prądu, napięcia, temperatury. Co ważne, gdy używa się odpowiednich przekaźników bezpieczeństwa, znacznie zmniejsza się ryzyko i zagrożenie dla maszyn oraz ich użytkowników. Ponadto przekaźnik bezpieczeństwa pozytywnie wpływa na samą żywotność urządzenia.

Przekaźniki bezpieczeństwa dostępne na gigaom.pl mają kompaktową budowę i są proste w instalacji. Co więcej, istnieją różne możliwości ich podłączenia.

Czujnik optyczny biały

Kurtyny bezpieczeństwa Giagom

Kurtyna bezpieczeństwa chroni przed dostaniem się osób niepożądanych do punktu lub obszaru niebezpiecznego. Da się zintegrować różne funkcje maszyny lub zrealizować je za pomocą dodatkowych sterowników.

W sklepie gigaom.pl można z powodzeniem znaleźć kurtyny bezpieczeństwa najlepszej jakości, od najlepszych producentów. Wybór urządzeń jest niezwykle duży: od małych, kompaktowych do ekstremalnie solidnych i odpornych. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się kurtyny bezpieczeństwa producentów: Banner Engineering, Sick oraz Schneider Electric.

Kurtyna bezpieczeństwa z powodzeniem może pracować w różnych warunkach – nawet tych trudnych. Poszczególne modele różnią się rozdzielczością, wysokością kurtyny oraz poszczególnymi parametrami.

Co ważne, Gigaom zapewnia urządzenia nie tylko z najwyższej półki, niezawodne i funkcjonalne, ale także w konkurencyjnych cenach. Zatem zdecydowanie warto przejrzeć ofertę już teraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here