Kasy pancerne – bezpieczeństwo przede wszystkim

0
119
Szafy na dokumenty

Kasy pancerne to profesjonalne skrytki na cenne przedmioty. Mają rozbudowany system zabezpieczeń, są wykonane z solidnej stali. Kasa pancerna to najlepszy sposób na ochronę cennych przedmiotów: gotówki, dokumentów, biżuterii, a nawet broni.

Kasy pancerne są stałym wyposażeniem nie tylko banków/instytucji finansowych i dużych firm, ale także sklepów czy prywatnych domów. Wszędzie sprawdzają się świetnie, dobrze chroniąc cenne przedmioty przez kradzieżą. Jak wiadomo, bezpieczeństwo jest najważniejsze, zatem warto być mądrym przed szkodą i już teraz zainwestować w profesjonalny sejf, którego praktycznie nie da się sforsować.

Kasa pancerna jest nieporównywalnie lepsza od standardowych skrytek typu szafka czy wnętrze wersalki – one nie stanowią żadnego zabezpieczenia, każdy, bez żadnego problemu, może się do nich dostać. Kasa pancerna to najwyższy poziom ochrony – osoby trzecie nie mają do niej dostępu, z powodzeniem można w niej przechowywać najcenniejsze przedmioty, gotówkę, a nawet broń palną.

Szafa na broń

Najlepszej jakości kasy pancerne są do kupienia tutaj. W sklepie TUTUS dostępne są solidne modele od najlepszych światowych producentów jak np. Konsmetal. Kasa pancerna nie jest tania, jednak w TUTUS można liczyć na naprawdę atrakcyjne ceny i rabaty. Bezpieczeństwo nie ma ceny! Taka inwestycja jest jak najbardziej opłacalna.

Budowa kasy pancernej

Kasy pancerne to niezwykle solidne sejfy, które są niemożliwe do sforsowania. Wykonuje się je z twardej i grubej blachy, a ich konstrukcja jest wielowarstwowa.

Tego typy sejfy mają rozbudowany system ryglowy oraz odporne na przewiercenia zamki, co uniemożliwia ich otwarcie przez osoby niepożądane. Oprócz tego niektóre modele są wyposażone w specjalne kotwy umożliwiające przewiercenie do podłoża, dzięki temu kasy nie da się w żaden sposób przesunąć, przenieść czy wynieść z pomieszczenia.

Kasa pancerna jest ognioodporna, posada też czujniki przeciwwstrząsowe i zabezpieczenia antykorozyjne. Można zatem powiedzieć, że te sejf jest niezniszczalny!

Jak zatem widać, kasa zapewnia praktycznie 100-procentową ochronę wszystkiego, co dla nas najcenniejsze.

Sejf klasa s1

Zastosowanie kasy pancernej

Warto wiedzieć, że kasa pancerna ma bardzo szerokie zastosowanie – oznacza to, że z powodzeniem sprawdzi się także w prywatnym domu jednorodzinnym.

Tego typy sejfy są stałym wyposażeniem:

1) banków,
2) instytucji finansowych,
3) małych i dużych firm,
4) sklepów,
5) wcześniej wspomnianych domów jednorodzinnych.

W kasie pancernej można przechowywać wszystko: gotówkę, ważne dokumenty, dokumentację pracowniczą, papiery wartościowe, biżuterię, cenne artefakty, antyki, a nawet broń palną. Można być pewnym, że to najlepsze zabezpieczenie wszystkich tych przedmiotów.

Zakup kasy pancernej – rady i wskazówki

Przede wszystkim należy sprawdzić, czy wybrany przez nas model posiada wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, które są gwarancją jakości kasy. Zdecydowanie nie warto próbować zaoszczędzić, stawiając na niecertyfikowany sejf – nie jest on bowiem żadną gwarancją bezpieczeństwa.

Oprócz tego trzeba się zastanowić, gdzie umiejscowimy kasę pancerną – należy to wiedzieć wcześniej, ponieważ w sklepach dostępne są różne modele: wolnostojące, narożne, przeznaczone do montażu we wnękach meblowych.
Na koniec trzeba dodać, że przed zakupem kasy pancernej powinno się już wiedzieć, co będzie w niej przechowywane, tylko wówczas można dokładnie dobrać jej rozmiar (wraz z rozstawem półek we wnętrzu) – tylko wtedy sejf będzie funkcjonalny, mieszcząc wszystko, co chcemy schować.

Jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej ochronie, wybierz kasy pancerne klasy VIII od Konsmetal – cena wysoka, jednak jakość nie do przebicia! To 100-procetowa ochrona nawet najcenniejszych skarbów. Inwestycja, której nie pożałuje nikt. Polecamy!

Kasy pancerne cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ gwarantują najlepszą ochronę cennych przedmiotów, będąc praktycznie niemożliwe do sforsowania. Inwestycja w bezpieczeństwo zawsze się opłaca, na to nigdy nie powinniśmy żałować pieniędzy. Jeszcze raz zachęcamy do odwiedzenia sklepu TUTUS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here