Gigaom.pl – tu kupisz przekaźniki bezpieczeństwa

0
58
Kurtyny bezpieczeństwa

Warto wiedzieć, że gigaom.pl to sklep z niezawodną automatyką przemysłową. W stałej ofercie Gigaom znajdują się m.in. profesjonalne przekaźniki bezpieczeństwa. Poniżej prezentujemy trzy urządzenia z tej kategorii, które naprawdę są warte uwagi. Zobacz!

Gigaom.pl to znany i ceniony sklep z automatyką przemysłową. Firma działa od 2009 roku, więc zdecydowanie ma doświadczenie w branży. Jej założyciele od początku stawiali na rozwiązania e-commerce, dlatego dzisiaj mogą pochwalić się jednym z największych i najpopularniejszych sklepów internetowych tego typu.

Co ważne, oferta Gigaom jest naprawdę bardzo szeroka! Wszystkie dostępne urządzenia pochodzą od znanych producentów takich jak: SICK, TURCK, Escha, Siemens, Mean Well, Pilz, Weidmuller, Schneider Electric czy Banner Engineering. Zatem decydując się na zakupy w Gigaom, można mieć pewność, ze stawia się na sprzęt z najwyższej półki – profesjonalny i niezawodny.

Przekaźniki bezpieczeństwa są w stałej ofercie Gigaom. W tej kategorii znajduje się wiele urządzeń, dlatego postanowiliśmy nieco ułatwić wybór – poniżej przedstawiamy te, które są jak najbardziej warte polecenia! Zobacz koniecznie.

Przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ X3 230VAC 24VDC 3n/o 1n/c 1so

Klienci Gigaom bardzo często stawiają na przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ X3 230VAC 24VDC 3n/o 1n/c 1so. Oczywiście nie bez powodu – to przecież urządzenie od znanego producenta Pilz. To przekaźnik bezpieczeństwa samodzielny, posiada wejścia okablowanie 1/2-kanałowe z detekcją zwarć między stykami lub bez, a także wyjścia 3 N/O, 1N/Z, 1 SC. Model Pilz 774318 posiada start automatyczny/ręczny, a także zintegrowane zaciski śrubowe. To sprzęt godny polecenia!

Giga om

Przekaźnik bezpieczeństwa PNOZ X3 230VAC 24VDC 3n/o 1n/c 1so znajduje się w stałej ofercie sklepu gigaom.pl: https://gigaom.pl/przekazniki-bezpieczenstwa/przekaznik-bezpieczenstwa-pnoz-x3-230vac-24vdc-3n-o-1n-c-1so. Sprzęt Pilz 774318 to urządzenie z wysokiej półki, wyróżnia się niezawodnością. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, pracownicy Gigaom z pewnością przekażą Ci więcej szczegółów!

Moduł bezpieczeństwa XPSUAF13AP

Zdecydowanie warto zwrócić także uwagę na moduł bezpieczeństwa XPSUAF13AP. To urządzenie wykorzystywane do monitorowania styków antywalentnych, a także do zatrzymania awaryjnego, monitorowania osłon i kurtyn świetlnych. Sprzęt o numerze katalogowym XPSUAF13AP pochodzi od znanego i cenionego producenta Schneider Electric. Posiada zdejmowalny blok zacisków śrubowych, zaś rodzaj rozruchu jest automatyczny/ręczny/monitorowany.

Moduł bezpieczeństwa XPSUAF13AP można kupić w sklepie gigaom.pl: https://gigaom.pl/przekazniki-bezpieczenstwa/modul-bezpieczenstwa-xpsuaf13ap. Urządzenie o numerze katalogowym XPSUAF13AP zostało wyposażone w 2 wejścia bezpieczeństwa oraz 3 (NO) wyjścia bezpieczeństwa. To sprzęt w wysokiej półki. W razie zainteresowania pracownicy Gigaom odpowiedzą na każde pytanie.

Czujniki indukcyjne

Sterownik bezpieczeństwa PNOZmulti PNOZ m1p

Poza wyżej wymienionymi urządzeniami chcemy także polecić sterownik bezpieczeństwa PNOZmulti PNOZ m1p – sprzęt znanego i cenionego producenta Pilz. Model Pilz 773100 nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością, otóż: posiada możliwość konfigurowania z PNOZmulti Configurator kartą chipową lub złączem RS-232 albo przez Ethernet, został wyposażony w wymienną pamięć programującą oraz interfejs diagnostyczny. Ma też możliwość podłączenia modułów sieci polowych. Warto też wspomnieć, że wyróżnia się szerokim zastosowaniem (m.in. wyłącznik awaryjny, przycisk oburęczny, czujnik drzwi ochronnych, bariery świetlne, łączniki uprawniające, przełącznik trybów pracy, maty naciskowe, czujniki)

Ten niezawodny sterownik bezpieczeństwa PNOZmulti PNOZ m1p od cenionego producenta kupisz w sklepie gigaom.pl: https://gigaom.pl/przekazniki-bezpieczenstwa/sterownik-bezpieczenstwa-pnozmulti-pnoz-m1p. Pilz 773100 to urządzenie bazowe – od 4 funkcji bezpieczeństwa i dla standardowych funkcji sterowania. Inwestycja w tego typu sprzęt zawsze się opłaca! Zajrzyj do sklepu Gigaom i dowiedz się więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here