Ivel.pl – rejestratory trasy i automatyka do bram

0
111
Ivel domofony

Ivel.pl zapewnia swoim klientom niezawodne systemy teleinformatyczne i systemy zabezpieczeń. Ivel ma w swojej ofercie profesjonalne akcesoria do monitoringu czy alarmów. Dostępna jest także automatyka do bram oraz rejestratory trasy. Warto zobaczyć!

Ivel.pl to znany i ceniony sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria do stworzenia profesjonalnego monitoringu, systemu kontroli dostępu czy systemu alarmowego. Te urządzenia tak samo dobrze sprawdzają się w dużych budynkach (jak magazyny, hurtownie, biurowce), jak i w prywatnych domach.

Ivel ma w swojej ofercie zarówno zaawansowane technologicznie urządzenia, jak i proste zestawy do domowego użytku, dlatego w tym sklepie zaopatrują się i klienci hurtowi, i detaliczni. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Podstawowa oferta Ivel obejmuje:

1) akcesoria do monitoringu;
2) innowacyjne systemy alarmowe;
3) domofony i wideodomofony;
4) systemy kontroli dostępu i RCP;
5) interkomy;
6) domowe czujnki;
7) elementy sieci LAN oraz WLAN;
8) systemy RACK.

Klienci pozytywnie oceniają firmę Ivel za szeroką ofertę, urządzenia od najlepszych producentów, z najwyższej półki, konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówienia, a także niezwykle doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy pomagają zarówno przy wyborze sprzętu, jak i jego późniejszym montażu.

Warto wiedzieć, że w ofercie sklepu są rejestratory trasy oraz profesjonalna automatyka do bram – czyli coś dla zmotoryzowanych! Poniżej pokrótce opisujemy te urządzenia – zobacz.

Zestaw do monitoringu Hikvision

Rejestratory trasy – kamery samochodowe

Kamera samochodowa to inwestycja w bezpieczeństwo. Na drogach nie brakuje nieostrożnych kierowców, dlatego jeśli zawsze chcesz mieć dowód na to, co stało się podczas jazdy, warto wyposażyć się w taką kamerę. Dzięki niej można uniknąć poniesienia kary za cudze błędy. Warto wiedzieć, że kamery samochodowe pracują automatycznie, posiadają detekcję ruchu, przez co nagrywają każde zdarzenie w pobliżu samochodu – bez względu na to, czy znajduje się on w ruchu, czy stoi na parkingu.
Rejestratory trasy umożliwiają ustalenie sprawcy wypadku – są doskonałym dowodem w sprawie, niepodważalnym dowodem. Zdecydowanie warto się tak zabezpieczyć.

Dobrej jakości, niezawodne rejestratory trasy są dostępne na ivel.pl. W ofercie znajdują się zarówno proste urządzenia, proste w obsłudze, dla każdego, jak bardziej zaawansowane technologicznie kamery. Wiele z modeli posiada przydatne dodatkowe funkcje, jak np.: możliwość nagrywania dźwięku. Ivel gwarantuje kamery samochodowe wykonane z największą starannością, nowoczesne i funkcjonalne. Warto przejrzeć ofert!

Kamery AHD Ivel

Automatyka bram

Automatyka do bram zapewnia zarówno bezpieczeństwo, ograniczając możliwość wtargnięcia na posesję osób niepożądanych, jak i wygodę użytkowania – nie trzeba wówczas wysiadać z samochodu, aby otworzyć bramę, robi się to np. za pomocą jednego guzika. To rozwiązanie nowoczesne i niezwykle komfortowe dla każdego – warto w to zainwestować.

Warto wiedzieć, że na ivel.pl znajdziemy profesjonalną automatykę do bram. Jest ona dostosowana do specyfiki każdego typu bram wjazdowych oraz szlabanów. Ivel oferuje: akcesoria do bram (zawiasy, ograniczniki, listwy, piloty, lampy, przyciski, czujniki fotokomórki, wózki do bram przesuwnych), siłowniki do bram garażowych, siłowniki do bram przesuwnych, siłowniki do bram skrzydłowych, szlabany i akcesoria. Automatyka do bram od Ivel to urządzenia najlepszej jakości, tylko od dobrych producentów.

Co ważne, pracownicy sklepu pomogą skompletować cały zestaw akcesoriów, który pozwoli stworzyć profesjonalny i niezawodny system kontroli dostępu do posesji. Ivel zapewnia fachowe doradztwo techniczne, oprócz tego firma pomaga wybrać ekipę montażową, która zadba o poprawne wykonanie instalacji. Ivel.pl to sklep, któremu warto zaufać! Przekonaj się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here