Ivel.pl – interkomy kasowe i interkomy budynkowe

0
69
Interkomy

Ivel.pl to sklep z akcesoriami niezbędnymi do stworzenia profesjonalnego monitoringu, systemu kontroli dostępu i systemu alarmowego. W ofercie są też interkomy kasowe i interkomy budynkowe – urządzenia znacznie ułatwiające komunikację. Zobacz!

Sklep ivel.pl oferuje niezawodne systamy zabezpieczeń i systemy teleinformatyczne, zobacz: https://ivel.pl/. Oferta sklepu jest niezwykle szeroka, a wszystkie urządzenia pochodzą od znanych i cenionych producentów. Co ważne, każdy klient z pewnością znajdzie tam coś dla siebie, gdyż w Ivel można znaleźć zarówno zaawansowane technologicznie urządzenia, jak i proste zestawy do domowego użytku. Sklep obsługuje klientów hurtowych i detalicznych.

Podstawowa oferta sklepu obejmuje: akcesoria do monitoringu, systemy alarmowe, domofony, wideodomofony, systemy kontroli dostępu i RCP, interkomy, domowe czujniki, systemy RACK, elementy sieci LAN oraz WLAN i wiele więcej. Warto dodać, że urządzenia dostępne w Ivel mają szerokie zastosowanie: sprawdzają się zarówno w prywatnych domach, jak i w biurach, magazynach, halach czy sklepach.

Dlaczego warto zamawiać na ivel.pl? Gdyż każdy klient może liczyć na:

1) szeroką ofertę;
2) sprzęt najwyższej jakości;
3) fachową pomoc i doradztwo;
4) konkurencyjne ceny;
5) krótki termin oczekiwania na realizacją zamówienia.

Wśród urządzeń dostępnych w Ivel znajdują się interkomy kasowe i interkomy budynkowe. Co to za urządzenia? Jakie jest ich zastosowanie? Dlaczego są tak popularne? Poniżej prezentujemy odpowiedzi.

Interkom

Co to są interkomy?

Interkomy to są niezwykle funkcjonalne urządzenia, które usprawniają komunikację w obiektach – to efektywne i proste rozwiązanie! Interkom pozwala na wymianę komunikatów między osobami w trudnych warunkach akustycznych czy na odległość.

Tego typu urządzenia sprawdzają się wszędzie tam, gdzie komunikacja między ludźmi może być utrudniona, czyli np. w szpitalach, dworach, bankach, urzędach państwowych, dużych halach czy firmach.

Niezawodne interkomy można kupić w sklepie ivel.pl: https://ivel.pl/k212,automatyka-interkomy.html. W ofercie znajdują się różne tego typu urządzenia, np.: interkomy przywoławcze, kasowe, budynkowe. Taki sprzęt jest prosty w obsłudze. Skontaktuj się ze sklepem, aby dostać szczegółowe informacje o ofercie!

Interkomy kasowe

Interkomy kasowe są wyposażone w mikrofon i głośnik. Tego typu urządzenia pozwalają na swobodną komunikację w okienkach kasowych, w których między pracownikiem a klientem znajduje się szyba. Okienka kasowe zazwyczaj utrudniają komunikację, warunki akustyczne także nie pomagają – podczas rozmowy cały czas słuchać szum, gwar i inne głośne dźwięki. Interkom umożliwia swobodną rozmowę – wypowiadane przez urządzenie słowa są wyraźne i głośne, sprzęt tłumi hałasy z zewnątrz.
Interkomy kasowe doskonale sprawdzają się np. na dworach, w okienkach rejestracyjnych w szpitalach czy w urzędach.

Tego typu urządzenia są wyposażone w szeroką gamę systemów powiadamiających, które umożliwiają przywołanie personelu: szpitala, hotelu czy jakiegoś innego obiektu publicznego.

Wideodomofon

Interkomy budynkowe

Interkomy budynkowe doskonale sprawdzają się w dużych obiektach, gdzie osoby znajdują się w różnych pomieszczeniach, a nawet budynkach. Takie urządzenia znacznie ułatwiają komunikację, gdyż mając je do dyspozycji, nie trzeba tracić czasu na szukanie danej osoby po całym obiekcie – można skontaktować się zdalnie, przekazując komunikat przez interkom, na odległość. To niezwykle wygodne rozwiązanie, doceniane przez wielu!

Komunikaty słyszane przez interkom są wyraźne i głośne, więc nie trzeba się obawiać, że będą niezrozumiałe. To naprawdę wygodne i efektywne rozwiązanie warte wypróbowania.

Jeszcze raz zachęcamy do zajrzenia na stronę Ivel i przejrzenia całości oferty. W sklepie dostępne są różne rodzaje interkomów, więc z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Postaw na najlepszą jakość urządzeń i obsługi oraz konkurencyjne ceny – wybierz ivel.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here