Fordanserki – co to za praca?

0
477
Fordanserki agencja

Fordanserki są to dziewczyny, których zadaniem jest rozkręcanie imprez. Jako pierwsze pojawiają się na parkiecie, zachęcając innych, by poszli ich śladem. Jak dokładnie wygląda praca fordanserki? O tym poniżej.

Roztańczone fordanserki zazwyczaj można spotkać na bankietach, dyskotekach, w lokalach, a nawet na spotkaniach firmowych. Wiele osób, nie chce bowiem tańczyć, jeśli parkiet jest pusty. Pojawiające się tam dziewczyny zachęcają więc do wspólnych pląsów. Co ciekawe wiele renomowanych klubów zatrudnia fordanserki na stałe, dzięki czemu podczas każdej imprezy mają pewność, że klienci będą się bawić. Praca fordanserki polega na żywiołowym tańcu i tworzeniu dobrej atmosfery wokół danego wydarzenia czy imprezy.

Fordanserka ma za zadanie pokazać osobom uczestniczącym w imprezie, że świetnie się bawi, tak, by oni też chętnie wyszli na parkiet. Fordanserki zjawiają się na parkiecie w momencie, gdy impreza dopiero się rozpoczyna i niewielu gości jest skorych do tańca. Od nich zależy czy obecni na imprezie ludzie pozostaną czy wyjdą z przekonaniem, że nie warto. Fordanserki zazwyczaj pracują w grupach, wtapiając się w tłum, a ich energia szybko udziela się innym gościom, którzy chętnie wychodzą na parkiet. W momencie, gdy impreza trwa już w najlepsze, dziewczyny mogą opuścić lokal i udać się do domu.

Agencje fordanserek

Jeśli chciałabyś spróbować swoich sił jako fordanserka lub jesteś firmą poszukującą fordanserek na event skorzystaj z usług profesjonalnej agencji. Agencja fordanserek Fordanserki.eu organizuje i weryfikuje zlecenia, dbając o korzystne warunki zatrudnienia i bezpieczeństwo fordanserek. Współpraca z agencją fordanserek to gwarancja świetnej i dobrze płatnej zabawy.

Miejsce pracy i ubiór fordanserki

Roztańczone hostessy pracują nie tylko w klubach. Uczestniczą one także w eleganckich galach, bankietach czy imprezach firmowych z przewagą mężczyzn (panowie niezbyt chętnie tańczą w pojedynkę). Każda impreza wymaga od fordanserki adekwatnego do okazji stroju oraz odpowiedniego zachowania. Uczestnicząc w klubowych imprezach fordanserki mogą ubrać się podobnie jak na zwykłą imprezę ze znajomymi (zazwyczaj organizatorzy wymagają założenia wysokich obcasów). Wtedy tez mogą zachowywać się bardziej swobodnie. Biorąc z kolei udział w eleganckim bankiecie powinny zachować klasę i założyć elegancką sukienkę lub strój zapewniony przez organizatora.

Dyspozycyjność i zarobki fordanserki

Praca fordanserki to bardzo dobra opcja dla studiujących dziewczyn, ponieważ zlecenia zazwyczaj mają miejsce w wieczory lub weekendy, co pozwala pogodzić pracę z codziennymi obowiązkami. Warto także wspomnieć o wynagrodzeniu – stawki dla fordanserek są bowiem nieco wyższe od standardowych zarobków hostess. Za godzinę zlecenia fordanserka może dostać od 15-25 zł. Pieniądze za dobra zabawę? Czemu nie!

Jak widać praca fordanserki pozwala łączyć zabawę z zarabianiem pieniędzy. Jeżeli więc jesteś duszą towarzystwa, lubisz tańczyć i nie widzisz problemu w nawiązaniu kilkuminutowej rozmowy z przypadkowymi ludźmi, ta praca jest idealna dla Ciebie.

Fordanserki taniec

Agencje fordanserek

Jeżeli kochasz imprezy a na parkiecie czujesz się jak w swoim żywiole, koniecznie spróbuj swoich sił w pracy fordanserki. Jeśli już jesteś fordanserką i szukasz pewnych i sprawdzonych zleceń lub po prostu chciałabyś zacząć pracę w tym zawodzie, Twoim pierwszym krokiem powinno być skontaktowanie się z agencją fordanserek.

Agencje fordanserek zajmują się wyszukiwaniem atrakcyjnych i dobrze płatnych zleceń na różnego rodzaju eventy z udziałem fordanserek. Współpracując z agencją fordanserek możesz mieć pewność, że Twoje zlecenie zostało wcześniej zweryfikowane i nie musisz obawiać się o własne bezpieczeństwo czy niewypłacenie wynagrodzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here